طراحی گرافیک2018-10-11T08:49:24+00:00

طراحی گرافیک

تعریف و تعیین هویت بصری مناسب یک سازمان برای جذب مخاطبین یکی از مهمترین راهکارها برای توسعه‌ی کسب و کار است و همچنین تولید محتوای باکیفیت اطلاعات- محور در کنار عناصر تصویری که مشتری را جذب کند چالش بزرگ کسب و کار این روزها می‌باشد که در سریعترین زمان با مخاطب ارتباط برقرار می‌کند. یک سازمان با طراحی گرافیک منسجم یکی از سوآورترین ایده‌های کسب و کار تبلیغات است که چشم‌انداز بسیار روشنی دارد. به‌عنوان صاحب یک کسب‌وکار، در طول روز به‌قدری مشغله‌های مختلف و نگرانی دارید که ممکن است وسوسه شوید تا نیاز به یک طراحی گرافیکی حرفه‌ای را نادیده بگیرید. اگرچه، به‌کارگیری طراحی‌های گرافیکی حرفه‌ای می‌تواند قدمی حیاتی درروند تأسیس و توسعه یک کسب‌وکار موفق باشد. اهمیت طراحی گرافیک در این است که در ابتدا تصویر کلی از برند شما با یک نشان‌وارهٔ عالی آغاز می‌شود و به تمام جنبه‌های کسب‌وکار شما گسترش می‌یابد. این طراحی باید مخاطبین شمارا به‌گونه‌ای کاربردی، جذاب و حرفه‌ای هدف قرار دهد. برند شما باید رابطه‌ای مستقیم با محصولات آینده و خدماتی که ارائه می‌دهید برقرار کند، درنتیجه نیازمند طراحی گرافیکی کاملی هستید تا چنین رابطه‌ای ایجاد شود.
فواید طراحی گرافیکی به فراتر از لوگو و وب‌سایت شما ختم می‌شود. طراحی گرافیکی می‌تواند کمک‌های بصری‌ای به شما بکند تا با ایده‌های جدیدی روبرو شوید. یک تصویر آموزنده می‌تواند ایده‌هایی را منتقل کند که امکان مخابره آن‌ها به‌تنهایی با لغات وجود ندارد. طراحی گرافیک باید کاربردی برای مخاطبین باشد به طور مثال وب‌سایتی بارنگ‌های کورکننده، فونت‌های آزاردهنده یا نکات مخفی برای مشتریان و کارمندان سردرد آور است.
نادیده گرفتن طراحی گرافیکی قوی برای سازمان می‌تواند تأثیر منفی بر مشتریان، فروشندگان و کارمندان داشته باشد. استفاده از یک طراحی مناسب می‌تواند باعث بهبود تمام جنبه‌های کسب‌وکار شما شود و برخی سازمانها بر اساس عدم آگاهی از اهمیت طراحی گرافیک دارای گرافیک ضعیفی می باشند که در اولین فرصت باید به فکر طراحی مجدد و به اصطلاح باز طراحی باشند
ما در مجموعه‌ی خود با بهرگیری از تیم حرفه ا ی طراحان گرافیگ به تعریف هویت بصری مناسب سازمانها و همچنین به بررسی و باز طراحی گرافیک سازمانها مختلف میپردازیم.